Dámský galavečer 2016


V sobotu 29. října 2016 proběhl již třetí ročník Dámského galavečera. Přítomné dámy měly možnost shlédnout několik módních přehlídek. Jednou z nich byla přehlídka šatů firmy Passend paní Marie Štromajerové (satyspolecenske.cz). Přítomné dámy viděly jak dlouhé společenské šaty, tak šaty krátké.

Další přehlídky byly ve znamení firmy WERSO ( https://www.werso.cz/) Všichni přítomní si mohli prohlédnout trendy ve sportovní módě, dále načerpat inspiraci na noční košilky a v závěru programu zjistit, jaké spodní prádlo je zrovna na trhu. Pro koho bylo spodní prádlo málo, mohl svým zrakem spočinout na dekoltech přítomných modelek, kde se skvěly krásné šperky firmy Kalipra z Jablonce nad Nisou, s níž firma Werso úzce spolupracuje.

Program galavečer však nezahrnoval pouze módní přehlídky. Dámy měly možnost vidět břišní tanečnici Zafirah, kouzelníka Katonase a rovněž jsme slyšely několik písní v podání nadějného zpěváka Daniela Mrkvici. Toho na pódiu doprovázela slečna Michaela Vintrlíková.

Na závěr se představila skupina LIMITS z Letovic, která nám předvedla, co se dá dokázat cvičením s vlastní vahou - calisthenika.

Celým večerem nás skvěle provázel pan Pavel Meňhart, kterému tímto děkujeme.

Náš dík patří také všem účinkujícím a především dalším lidem, které na jevišti nebylo vidět, ale bez kterých by galavečer neproběhl. O účesy modelek se postarala slečna Martina Konečná a nalíčila je slečna Marie Procházková.

V neposlední řadě chceme poděkovat i dvěma fotografům, díky kterým si můžeme atmosféru galavečera opakovaně připomínat. Byla to Hanka Burianová (její fotky nahrajeme později) a pan Jindra Kepert (jeho fotografie si můžete prohlédnout ZDE)