Víkendový pobyt

Sloup 2014

Už delší dobu jsme mluvily o tom, že bychom s dětmi (a tatínky) mohli vyrazit někam na víkend. A protože my od plánů nemáme daleko k činům, rozhodly jsme se, že víkendový pobyt se uskoteční letos od 30. května do 1. června 2014 a to v rekreačním středisku Čermák ve Sloupu.

Po "nalodění" se do autobusu a delší jízdě (trochu páni řidiči bloudili) jsme konečně dorazili na místo. Navečeřeli jsme se a ubytovali. Děti začaly prozkoumávat okolí tábora, tatínci zjišťovali vybavenost místního bufetu a maminky se spokojily s domácími zásobami a konečně měly čas si popovídat.

V sobotu dopoledne jsme pro děti připravili cestu za pokladem. Děti během procházky lesem musely plnit různé úkoly a na konci najít truhlu plnou sladkostí. To se jim povedlo. Vždyť také máme v našem mateřském centru samé šikovné děti.

Po obědě jsme vyrazili na prohlídku nedalekých jeskyní. Byl to zážitek pro nás pro všechny.

Večer samozřejmě nemohl chybět táborák a opékání špekáčků.

Na neděli připadl Den dětí a tak jsme pro děti na dopoledně připravily sportovní olympiádu. Tady už nám s organizací pomáhali i tatínci. A protože všechny děti byly šikovné dostaly medaili, diplom a sladkou odměnu.

Po obědě nám nezbylo už nic jiného než se sbalit a vyrazit na cestu domů. První víkedový pobyt se velice vydařil a vznikla tak další tradice, kterou budeme každý rok opakovat.


To jsme my, Pupíci.


A tady jsou ty, které tohle všechno "spískaly".

... fotek máme přes 400, sem se jich vešel jen zlomek. Pokud máte zájem vidět všechny, pak se podívejte SEM.