Vánoční jarmark


V neděli 20.listopadu se již tradičně konal vánoční jarmark. A že toho letos bylo k vidění.... Jako každý rok byly největším lákadlem vánoční dekorace a vazby z rukou šikovné Ivy Jelínkové. Kromě toho si návštěvníci mohli prohlédnout a také koupit šperky od několika různých šperkařek, dále nadílky z různých materiálů, med, ručně pletené čepice a svetry, malovaná trička a keramiku. Nechyběly ani čaje v bio kvalitě a zdravá výživa. Svou nabídku přivezla i chráněná dílna - levandulové pytlíčky, polštářky, esence i sirup. Zájemci si mohli koupit ručně dělaná mýdla a koupelové soli, dále drátěné výrobky a spoustu dalšího zboží. Letos nově bylo možné ochutnat i současný módní hit a to francouzské makronky.

Nezapomněly jsme ani na naše nejmenší. Jako každý rok zde měla dílničky místní mateřská škola, děti si mohly malovat na kamínky a nebo na dřevěné ptáčky, rybičky a další tvary. A tradicí se staly i dílničky v režii našeho mateřského centra. Letos si vyráběly a zdobily obálku na dopis pro Ježíška  samozřemě si mohly i dopis samotný na místě napsat.

Tímto bychom chtěly poděkovat všem prodávajícím, návštěvníkům i dětem, prostě všem, kteří se jarmaku zúčastnili. Doufáme, že spokojenost byla na všech stranách. Letošní účast byla opravdu veliká a to nás velice těší. Budeme se těšit na další ročník.

Přejeme všem krásné vánoční svátky plné rodinné pohody, klidu a míru.

MC Pupíci

Pro více fotek klikněte SEM